kwaliteit aardappelen met 1 doorgesneden aardappel
Equans aanwezig op Landelijke Uiendag en Aardappeldemodag in augustus 2022

Open dagen voor de akkerbouwer

Kom deze zomer naar de Landelijke Uiendag (25 augustus) en de Aardappeldemodag (31 augustus). We delen er graag onze ervaringen met condensdrogen en mechanisch koelen.

Landelijke Uiendag 2022

De Landelijke Uiendag op donderdag 25 augustus heeft dit jaar als thema: de ‘Ui in transitie’. Op deze dag kun je terecht voor proefveldexcursies, een informatiemarkt en een mechanisatieveld en verlengingen van spuitlicenties.

Bovendien kun je op het Klimaat- en Energieplein informatie en kennis opdoen over energie opwekken. En kun je terecht voor advies voor een passende aanpak voor jouw bedrijf.

Equans is ook aanwezig op deze beurs. We ontmoeten je graag om het te hebben over condensdrogen. Daarmee werk je onafhankelijk van de buitenlucht. Ook gaskachels zijn verleden tijd, dat scheelt in jouw CO2-voetafdruk. De condensdroger is een koude- en warmteinstallatie in één. Jouw uien drogen tweemaal zo snel, met behoud van kwaliteit, CO2-neutraal én een forse verlaging van energiekosten. Wat dat oplevert? Een beter behoud van de kwaliteit van de uien en fors lagere energiekosten. Oftewel, meer winst.

Nieuwsgierig geworden? We zien je graag op onze stand.

Landelijke Uiendag
Donderdag 25 augustus 2022
09:00-18:00 uur
Proefboerderij Rusthoeve, Noordlangeweg 42, Colijnsplaat

Meer informatie over de beurs vind je op: www.uiendag.nl

Aardappeldemodag 2022

Op woensdag 31 augustus delen we graag wat kennis met je op de Aardappeldemodag, de ontmoetingsplaats voor de aardappelsector. Naast lezingen is er volop mogelijkheid om elkaar te ontmoeten en kennis te delen. Ook voor de jonge boer is er een interessant programma. Wij ontmoeten je graag op de stand bij de Aardappeldemodag om het bijvoorbeeld te hebben over condensdrogen of mechanische bewaring. Zien wij je daar?

Aardappeldemodag
Woensdag 31 augustus 2022
10:00-19:00 uur
Groeneweg 3, Westmaas

Neem contact op

Kunnen we je helpen?